o nás

ELKO EP | Představení společnosti

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ OD JEDNOHO VÝROBCE!

Jsme tradiční a zároveň inovativní ryze český výrobce elektronických přístrojů a jsme Vám partnerem na poli elektroinstalací již 23 let. Díky dlouholetým zkušenostem a působení na elektro trhu jsme se stali specialisty na elektronické modulové přístroje - relé, kterých vyrábíme již více než 200 typů.

Vlastní výroba, moderní přístroje, vývojové a výzkumné centrum - to vše nám umožňuje směřovat vývoj k nejžádanějším technologiím dneška, chytrému systému elektro-instalace iNELS. Vyvíjíme a vyrábíme výrobky, které šetří elektrickou energii. Systém iNELS je nedílnou součástí pasivních a nízkoenergetických domů.

          

Rozvoj produktů je neodmyslitelně spojen i s rozvojem obchodu a nebo naopak, kdyby nebyl prodej – nebyl by produkt. Meziroční navýšení obratů a rozvoj obchodní sítě jsou toho důkazem. Abychom byli našim zákazníkům vždy nablízku – ať už s technickou podporou nebo dobře zásobeným skladem, najdete naše pobočky v 8 evropských a 2 asijských zemích. Mimo to máme spolehlivé zákazníky ve více než 66 zemích světa a neustále přibývají další tak, jak vzrůstá poptávka po našich produktech. Naše výrobky můžete najít pod značkami světových jmen (Schneider Electric, EATON, HAGER, Siemens, NIEAF SMITT).

Vývoj a moderní technologie jsou pilíře naší práce, kterou v praxi oceníte právě Vy - naši zákazníci, protože dostáváte nejen výrobky, ale i řešení na míru – dle Vašich požadavků. Vlastní vývojové zázemí a precizní výroba i distribuce, to vše Vám dává možnost využívat řešení, která jsou inovativní a zároveň praktická. K výrobě všech našich produktů slouží moderní výrobní zázemí, které bylo rozšířeno o nejnovější a nejrychlejší SMD linku, což pro Vás znamená zaručenou kvalitu a operativnost dodávek.

               

Objednávky exportních zákazníků tvořily i v roce 2015 více než 70 % celkového obratu společnosti. Podařilo se nám proniknout na nová teritoria, zejména do oblasti Middle East, kde jsme zaznamenali nárůst procentních bodů oproti stávajícím zakázkám. Noví zákazníci s první objednávkou tvořili v roce 2014 více než 37 % zahraničních dodávek.

          

Holding ELKO EP dává práci také stále většímu počtu lidí, v roce 2015 přijala 60 zaměstnanců, v současnosti zaměstnává téměř 240 lidí. Holešovská centrála je stále jeden z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v regionu, pracuje pro ni téměř 200 osob. 

Za dobu svého fungování získala společnost řadu ocenění. Ať už se jedná o ocenění firmy (Jiří Konečný - Podnikatel roku, Firma roku 2012, 100 nejlepších českých firem. Pozadu nezůstává ani ocenění produktů

  • Ocenění Zlatý Výrobek za „SMR-T“
  • Čestné uznání za „bezdrátový systém“
  • ocenění „RF Touch“ Českomoravská asociace
  • ocenění Českomoravské elektrotechnické asociace za „LARA“
  • ocenění Zlatý Amper za bezdrátovou jednotku RF Touch
  • ocenění za Chytrou RF krabičku„eLAN-RF-003“
  • Czechinn uděluje titul Vizionář 2015

Kompletní informace o společnosti naleznete ve formátu .pdf naleznete v Profilu společnosti zde

 
e-shopRychlý nákup přímo od výrobce
Informace poskytuje © ELKO EP / Kontaktní údaje: ELKO EP, s.r.o., Palackého 493, 769 01 Holešov, Všetuly