o nás>Aktuality>iNELS RF Control součástí infračervených topných panelů FIRST Heating

iNELS RF Control součástí infračervených topných panelů FIRST Heating

V roce 2015 jsme navázali spolupráci s předním českým výrobcem infračervených topných panelů – společností FIRST Heating s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí elektrických infračervených topných panelů, které jsou známé svojí kvalitou, zpracováním a vynikajícími topnými vlastnostmi.

Pro FIRST Heating jsme vyvinuli řešení na míru - kompletní bezdrátové řízení pro novou generaci topných panelů WIST a BASIC. Nově vyvinutá jednotka pro spínání panelů řady WIST kombinuje mnohaleté zkušenosti obou společností a výsledkem je spolehlivé a kompaktní zařízení splňující veškeré požadavky, jako je tichý chod, vysoká pracovní teplota nebo jednodušší způsob párování s termostatem a dalšími jednotkami.

First Heating Dealers’ Conference

V termínu 11. 2. 2016 proběhla v Praze First Heating Dealers’ Conference, kde jsme nové řešení řízení představili obchodním partnerům ze Švýcarska, Belgie, Polska, Nizozemí a České republiky.

Benefitem pro uživatele, který účastníci konference nejvíce oceňovali, je sjednocení ovládacích prvků pro celé portfolio topných panelů do jednoho systému. Díky řešení iNELS RF Control je tak možné pro ovládání panelů WIST i BASIC využít jednotné pokojové termoregulátory, ale také je možné použít centrální ovládací panel RF Touch nebo aplikaci iHC v chytrém telefonu. Přidanou hodnotu nového řešení vidí distributoři také v tom, že součástí jednotného ovládání může být také řízení LED osvětlení, jímž jsou některé topné panely nové generace vybaveny.

Toto je oceněním naší snahy poskytovat našim zákazníkům opravdu komplexní řešení.

 
e-shopRychlý nákup přímo od výrobce
Informace poskytuje © ELKO EP / Kontaktní údaje: ELKO EP, s.r.o., Palackého 493, 769 01 Holešov, Všetuly