o nás>Aktuality>LARA je nejen rádiem a přehrávačem hudby

LARA je nejen rádiem a přehrávačem hudby

LARA dokáže být nejen rádiem a přehrávačem hudby, ale je také interkomem, videotelefonem a audiozónou v jednom! je vhodná pro instalaci v domech, bytech ale také v budovách.

LARA Intercom je kompaktní zařízení v designu LOGUS90, které oproti základní verzi
LARA Radio
umožňuje audio/video komunikaci s vybranými SIP interkomy (2N, BOLD), mezi jednotlivými LARAmi (audio) a díky nově zakomponovanému SIP účtu také komunikaci s dalšími účastníky (např. aplikace iHC nebo iMM) registrovanými pod ústřednou Asterisk (audio).

  • INTERKOM umožňuje obousměrnou komunikaci mezi osobami v domě, a to až 8ks LARA přímo mezi sebou. 
  • VIDEOTELEFON umožňuje komunikaci s IP hláskami společnosti 2N a ALPHATECH TECHNOLOGIES (IP BOLD), z kterých se na LARA přenáší obraz i zvuk. Pokud nejste doma, hovor se automaticky přesměruje na Váš chytrý telefon. 
  • AUDIOZÓNA, díky které můžete přehrávat Vaši hudbu na kterékoliv zóně v domě. 

Při komunikaci s dveřními IP hláskami je možné přímo z LARY odemknout dveře či bránu a využití LARY Intercom tak zvyšuje nejen bezpečnost (pomocí video přenosu je možné si ověřit, kdo stojí před dveřmi či bránou), ale také komfort.

V rámci instalace můžete zapojit 6ks LARA + 2 IP hlásky (respektive různě kombinovat až na počet 8 účtů). Po připojení zařízení „Connection server“ můžete v instalaci použít až 30ks LARA (v kombinaci s IP hláskami), což je vhodné zejména pro větší instalace (budovy, bytové domy).

Více informací zde.
Brožura (EN) ke stažení zde.


Přesvědčte se sami!

 
e-shopRychlý nákup přímo od výrobce
Informace poskytuje © ELKO EP / Kontaktní údaje: ELKO EP, s.r.o., Palackého 493, 769 01 Holešov, Všetuly