o nás>Aktuality>Middle East Electricity 2016 je úspěšně za námi!

Middle East Electricity 2016 je úspěšně za námi!

1. března 2016 se oficiálně otevřely brány 41. ročníku elektro výstavy Middle East Electricity v Dubaji ve World Trade Centre a my se tohoto veletrhu již po páté účastnili, opět společném stánku České Republiky.

Této významné výstavy  (a to nejen v GULF regionu, ale celé oblasti Middle East) se zúčastnili vystavovatelé z 26 států.

Na našem stánku jsme především představili svou vlajkovou loď iNELS. Největší zájem vzbudila možnost hotelového řešení „Hotel Room Energy Saving KIT“, která zahrnuje především automatickou regulaci osvětlení a řízení vytápění pomocí iNELS RF Control. Formou funkčních panelů byly prezentovány obě verze systému iNELS – a to ve sběrnicovém provedení (iNELS BUS) a také v provedení bezdrátovém (iNELS RF). Dalším nepřehlédnutelným produktem se staly Chytré sady, které potvrdily, že bezdrátové systémy prezentovány touto formou mohou být vstupenkou do světa chytrých elektroinstalací.  

Kompletní přehled novinek naleznete zde.

Tímto bychom také chtěli poděkovat všem, kteří se zastavili u našeho stánku. Doufáme a těšíme se na další vzájemnou spolupráci!

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na e-mail: export@elkoep.com

Více na: 
www.inels.cz
Referenční brožura iNELS v praxi ke stažení zde.

 
e-shopRychlý nákup přímo od výrobce
Informace poskytuje © ELKO EP / Kontaktní údaje: ELKO EP, s.r.o., Palackého 493, 769 01 Holešov, Všetuly