o nás>Aktuality>Ovládejte rádio ve vypínači aplikací LARA DIO

Ovládejte rádio ve vypínači aplikací LARA DIO

V první řadě je LARA neobyčejným přehrávačem internetových rádií umožňujících poslech jakékoliv stanice na světě, navíc bez nepříjemného chrčení klasických FM tunerů. Díky provedení a designu vypínače je navíc možné LARU využít v každé místnosti v domě (dětské či obývací pokoje, ložnice, kuchyně, koupelny), ale také v čekárnách, wellness a jiných prostorech. LARU můžeme využít také jako intercom.
Nechte se inspirovat broužurou LARA... přehrávač ve vypínači  [ 2,95 MB] ).

Pomocí aplikace LARA DIO je možné ovládat všechny LARY z jediného ovladače (tedy chytrého telefonu s operačním systémem Android), přičemž maximální počet ovládaných zařízení není nijak omezen. Ovládání aplikace je velmi intuitivní a uživatel si velmi snadno uloží vlastní oblíbené stanice, které má nadále kdykoliv k dispozici.

Výjimečnost LARY spočívá v technickém provedení. Je možné vybírat z celé řady reproduktorů, barevného provedení a způsobu instalace. LARA, ale nabízí také možnost připojení externího zesilovače pomocí linkového výstupu.
Svou sestavu LARY si můžete složit v našem LARA konfigurátoru (odkaz konfigurátor).

Pro správnou funkčnost aplikace je nutná aktualizace firmware v chytré krabičce eLAN-RF-003 (na odkaze naleznete firmware na pravé straně, "dokumenty ke stažení")

PLNÁ VERZE KE STAŽENÍ ZDE:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.elkoep.laradio

 

 Animace LARA  - bezdrátové připojení LARA

 
e-shopRychlý nákup přímo od výrobce
Informace poskytuje © ELKO EP / Kontaktní údaje: ELKO EP, s.r.o., Palackého 493, 769 01 Holešov, Všetuly