o nás>Aktuality>Pět ovladačů jednou ranou

Pět ovladačů jednou ranou

Jedna chytrá krabička, pět možností ovládání

Někdo má rád vdolky, druhý zase holky a třetí obojí. Snažíme vyjít vstříc různorodým přáním našich zákazníků a tak naše stěžejní produkty tvoříme stále více multifunkční, univerzální. Právě chytrá krabička nebo také „Smart Box“ je toho příkladem. Je jedním, univerzálním prostředníkem komunikace mezi spotřebiči a nejrůznějšími způsoby ovládání, které byste si pro kontrolu a ovládání domácnosti mohli přát - ať už se jedná o chytrý telefon, tablet, chytré hodinky nebo televizi či počítač.

Chytrá krabička nabízí ovládání podle vašich potřeb. Na cestách můžete vzdáleně ovládat vaši domácnost z chytrého telefonu, při sportu přímo z chytrých hodinek a užíváte-li si domácí pohodlí, pak se vhodně nabízí smart TV, tablet, počítač… Ovládání je navíc možné z jakékoliv smart TV, která má integrovaný webový prohlížeč.

S chytrou krabičkou si můžete vytvořit svoji „chytrou domácnost“ i ve stávající elektroinstalaci. Můžete si zvolit, zda chcete ovládat bezdrátově (bez jakékoliv sítě nebo internetového připojení) eLAN-RF-Wi-003 nebo pomocí datové sítě (kabelem LAN připojeným do domácí sítě) eLAN-RF-003.
Je dobré vědět, že s eLAN nepotřebujete být nutně připojení k internetu, abyste mohli z pohodlí domova ovládat všechna zařízení. To už samozřejmě neplatí pro vzdálený přístup.

Co vše můžete mít s chytrou krabičkou pod kontrolou?
Od regulace vytápění, měření energií, spínání spotřebičů, stmívání až po integraci kamer. Kompletní přehled získáte na produktové stránce zde nebo si ovládání sami vyzkoušejte si naši promo aplikaci zde:
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.elkoep.ihc_marfpromo.

Se zakoupením chytré krabičky neplatíte za aplikace pro ovládání nic navíc! Jsou volně dostupné ke stažení zde.

Chcete vědět více? Využijte náš live-chat. Obratem Vám odpovíme na vaše dotazy.

 
e-shopRychlý nákup přímo od výrobce
Informace poskytuje © ELKO EP / Kontaktní údaje: ELKO EP, s.r.o., Palackého 493, 769 01 Holešov, Všetuly