o nás>Aktuality>Právě vystavujeme na European Utility Week. Těšíme se na vás!

Právě vystavujeme na European Utility Week. Těšíme se na vás!

Vážení obchodní partneři, přátelé a zákazníci,

od 3. do 5. listopadu 2015 vystavujeme na European Utility week, stánek č. 27 (plánek zde).

Na stánku ELKO EP se prezentujeme možnosti hospodaření s energií. Ukážeme Vám snadný způsob, jak měřit spotřebu energie vody, plynu, elektřiny.

Představujeme dvě možná řešení:

Bezdrátové řešení (RF)

Bezdrátové řešení je vhodné pro stávající objekty, kde jsou již měřidla instalovány. Je proto nutné měřené hodnoty nasnímat (bez zásahu do měřidel!) a přenést data do měřicí brány, která je zpracuje a předkládá k vyhodnocení. Způsoby snímání měřidelfungují na principu snímání pulzů, blikání LED, otočení ciferníku nebo jednotkového kolečka. Prostřednictvím převodníku jsou tyto pulzy bezdrátově přenášeny do měřící brány, která je poskytuje přímo pro vizualizaci v aplikaci telefonu, tabletu a nebo je ukládá do Cloudu. 

Sběrnicové řešení (BUS)

Sběrnicové řešení se používá pro rozsáhlé budovy, komerční prostory a nebo bytové domy s větším počtem měřidel (až 140). Měřidla musí být vybavena pulzním výstupem, který je vodičem připojen do jednotky vstupů (14 vstupů). Jednotky vstupů jsou sběrnicí propojeny s centrální jednotkou CU3. Centrální jednotka je prostřednictvím LAN připojena k iMM Serveru, který naměřené údaje převádí na hodnoty spotřeby a následně pak poskytuje tyto data pro zobrazení v aplikacích (telefon, tablet, PC, TV).

Těšíme se na setkání s Vámi!

 
e-shopRychlý nákup přímo od výrobce
Informace poskytuje © ELKO EP / Kontaktní údaje: ELKO EP, s.r.o., Palackého 493, 769 01 Holešov, Všetuly