o nás>Aktuality>Usnadněte si život a regulujte topení s našimi termostaty!

Usnadněte si život a regulujte topení s našimi termostaty!

Proč si neulehčit nadcházející zimní období a mimo peněz ušetřit také spoustu času? 

Vytápění příjezdové cesty či chodníků je jistě jednou z možností, kterou toho můžeme dosáhnout. Co se však stane, pokud toto vytápění zapomenete vypnout včas, nebo jej zapomenete vypnout zcela? Nejenom vy, ale i Vaše peněženka to zajisté pozná.
A co tak venkovní potrubí… Zapomněli jste vypnout vodu, nebo ji potřebujete  mít k dispozici po celý rok? Jak jej ochránit před zamrznutím? A co vaše haly? Netopíte zbytečně? Nebylo by pro Vás  výhodnější přestat myslet na to, kdy přitopit a kdy ne? I pro Vás máme řešení. Díky našemu termostatu může být topení spínáno na základě okolní teploty

Vyberte si to správné řešení pro Vás: 

TER-3A
Jednofunkční termostat hlídá a reguluje teplotu v rozmezí -30.. +10 °C. Používá se pro hlídání teploty rozvaděčů, topných systémů, chladících systémů, kapalin, chladičů, motorů, zařízení, otevřených prostorů apod. Stačí jej jen doplnit externím čidlem a vytápění můžete regulovat automaticky na základě okolní teploty.
Více informací zde.

TER-9
Termostat s 6 funkcemi a vestavěnými spínacími hodinami s denním a týdenním programem (jako SHT-1), teplotní rozsah -40.. +110 °C. Maximálně univerzální a variabilní termostat zahrnující všechny běžné termostatické funkce.
Více informací zde.

Nejefektivnějšího hlídání vytápění příjezdových cest a chodníků docílíme kombinací hlídání teploty a vlhkosti. K tomu poslouží kombinace výrobků RHV-1 a TER.
Více informací o hygrostatu RHV-1 zde.

TEV-4 
Pro hlídání teploty prostoru v náročných podmínkách je vhodný termostat TEV-4 Jednoúrovňový termostat s krytím IP 65 a třemi teplotními rozsahy -30.. +60 °C.

Charakteristika: 

  • venkovní provedení v IP65
  • krabička pro montáž na zeď, odnímatelné víčko bez šroubů
  • vestavěný teplotní senzor je pevnou součástí výrobku
  • 3 nastavitelné rozsahy teploty, jemné dostavení teploty v rámci rozsahu potenciometrem

Více informací zde.

TER-3ATER-9RHV-1TEV-4
 
e-shopRychlý nákup přímo od výrobce
Informace poskytuje © ELKO EP / Kontaktní údaje: ELKO EP, s.r.o., Palackého 493, 769 01 Holešov, Všetuly