Vaše soukromí je pro nás důležité

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?

Obchod

Obchod
  • Spínání světelné reklamy
     
  • Ovládání světelných scén
     
  • Centrální řízení pomocí dotykové jednotky
     

Nejen kvalitní výrobek, ale také přístup a servis ze strany obchodníků a prostředí, ve kterém jsou produkty prezentovány nebo služby nabízeny – všechny tyto aspekty dnes hrají významnou roli při získávání přízně u zákazníků.

Barva osvětlení či jeho intenzita přímo ovlivňují to, jak výrobek na zákazníka působí. Vhodný řídicí systém pomáhá tyto poměrně komplexní a na první pohled složité osvětlovací soustavy ovládat jednoduše a intuitivně, někdy dokonce také interaktivně.

Nejjednodušší úlohou v rámci komerčního sektoru je spínání světelné reklamy na základě časového plánu nebo soumraku  a svítání. Moderní řešení iNELS jde však mnohem dále a pro ovládání nabízí třeba dotykovou jednotku, která umožňuje obsluze jednoduše volit světelné scénáře z jednoho místa.

Pro interaktivní způsob prodeje je neocenitelným pomocníkem tablet s aplikací iHC určenou pro ovládání osvětlení. Ovládání je velmi intuitivní a při výkladu působí jeho využívání velmi přirozeně. Méně nápadným řešením může být také bezdrátový dálkový ovladač. Zvláště u prostor, ve kterých často dochází ke změnám dispozice interiéru, je vhodné bezdrátové řešení, které umožňuje reagovat na tyto změny bez zbytečných nákladů.

Více se dozvíte v naší případové studii.  


Kontaktní formulář


Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku.
Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Zákaznické centrum

Infolinka

+420 800 100 671
support@elkoep.cz

Reklamace a technická podpora

+420 770 177 028
balla@elkoep.cz