Otevíráme showroom v Dubaji

Otevíráme showroom v Dubaji photo

Rádi bychom Vám oznámili otevření nového showroomu, který jsme pro návštěvníky zřídili v Dubaji na adrese JLT – Cluster T, Fortune Executive Tower, 5th floor, office 508.

Showroom tématicky prostřednictvím funkčních panelů pokrývá všechny oblasti, které systém iNELS nabízí.
Výčet panelů s odkazy zde:

  

Více informací     Více informací     Více informací

  

Více informací     Více informací     Více informací

  

Více informací     Více informací     Více informací

 

Chcete do showroomu nahlédnout osobně, projít si ho a vyzkoušet si některé produkty? Stáhněte si online promo aplikaci pro Android/Apple zařízení a přeneste se během okamžiku do Dubaje.

VYZKOUŠEJTE PROMO APLIKACI ZDE:
Android:

iOS:

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: krecek@elkoep.com, rádi vám nové prostory představíme osobně a zodpovíme každou otázku.

Náš Showroom naleznete na adrese: Fortune Executive Tower, Office nr. 508, JLT, Dubai, UAE

Otevíráme showroom v Dubaji photo
Datum vydání: 19. 04. 2017

Informace o firmě

Společnost ELKO EP je jedním z předních evropských hráčů v oblasti domovní a průmyslové elektroinstalace po více než 23 let. Od roku 2007 společnost vyvíjí a vyrábí svůj vlastní systém inteligentní elektroinstalace iNELS s názvem Smart Home & Building Solutions.

V současné době zaměstnává ELKO EP HOLDING téměř 300 lidí, vyváží do 70 zemí po celém světě a má již 10 zahraničních poboček. Společnost je právem hrdá na svou vlastní výrobu komponentů, vlastní vývoj a inovace nových produktů. Je také schopna nabídnout svým zákazníkům okamžitou distribuci a rychlý, bezchybný servis. Společnost ELKO EP se stala Firmou roku 2012 a také obdržela ocenění TOP 100 českých firem.

Zákaznické centrum

Infolinka

+420 573 514 211
elko@elkoep.cz

Technická podpora

+420 800 100 671
support@elkoep.cz