LARA Radio (radio do zdi)

Vaše internetové rádio ve vypínači

VYUŽITÍ:

LARA konfigurátor

LARA Radio je přehrávač hudby a internetových rádií - v rozměru vypínače v designu LOGUS90 (sko, dřevo, kov…).

LARA se využívá např. pro ozvučení kuchyní, koupelen, čekáren, kanceláří, recepcí, vstupních hal, operačních sálů či wellness prostorů. 

V rámci připojení k internetu umí LARA přehrávat stream rádií, kterých může mít uloženo až 40. Vybírat však lze z tisíců stanic z celého světa, které poskytují údaje pro správné připojení. 

LARA Radio dokáže přehrávat obsah externího zdroje hudby, kterým může být iPhone, chytrý telefon nebo např. MP3 přehrávač. Tato zařízení se připojují do audio vstupu 3.5mm stereo jack, který je umístěn zespodu čelního panelu. 

LARA Radio dále přehrává audio soubory z centrálního úložiště dat, na kterém je nainstalován Logitech Media Server. Při využívání s úložištěm NAS je k dispozici aplikace LARA NAS App

Ovládání se provádí dotykem na předním panelu přístroje, infračerveným dálkovým ovladačem (je součástí balení výrobku).

LARA Radio je vybavena OLED barevným displejem o velikosti 1.5“ (základní informace o přehrávání hudby, orientace v menu nastavení, atd.). 

LARA Radio má integrovaný zesilovač s výkonem 2 x 10 W, což velmi ulehčuje instalaci zařízení v prostorech, kde je tento výkon dostačující. 

LARA Radio je napájena prostřednictvím PoE s maximální úrovní napětí 27 V DC / 1000mA. Výhodou je tedy jeden kabel (UTP) pro napájení i komunikaci. 

Pro LARA Radio je připravena celá řada příslušenství.

 SCHÉMA ZAPOJENÍ                             MOŽNOSTI OVLÁDÁNÍ

       

 

Plná verze aplikace ZDARMA ke stažení zde:

   Pro iOS                              Pro Android

          

 

Zákaznické centrum

Infolinka

+420 573 514 211
elko@elkoep.cz

Technická podpora

+420 800 100 671
support@elkoep.cz