Vaše soukromí je pro nás důležité

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?

Nepodceňujte vytápění okapů v zimě

Nepodceňujte vytápění okapů v zimě
  • Efektivní vytápění
     
  • Úspora nákladů
     
  • Úspora sil a času
     

Děsí vás v zimě ze spaní noční můry v podobě rampouchů visích z okapů či střechy, nebo sny o hromadách sněhu, které zasypaly krajinu, proměnily ji v bílé království, z kterého mají ale radost jen děti, zhlížející se v celodenním sáňkování. Co si budeme povídat, zpíval o tom už i Jaromír Nohavica. Bílé svinstvo padající za límec a sněhu kupy, přes které se nedá dostat z domu.  

Vytápění okapů a příjezdové cesty dokáže ulehčit spoustu práce a navrátit mnoho drahocenného času. Ale při neúsporném a neefektivním a zbytečném využívání se může velmi prodražit. Ovšem pozor! V případě neregulovaného vyhřívání okapu, pouze spínaného, můžete mnoho dní topit pánubohu do oken. Statistiky se shodují na 500 hodinách efektivního cíleného vytápění za rok. Pokud ale neefektivní regulací protopíte 1000 hodin, při příkonu 30W na metr a délce kabelu 50 m, spálíte 3750 Kč úplně a zcela zbytečně.

Vychovejte si vyhřívací systém!
Čím větší dům, tím více starostí zabírajících volný čas. Ten můžete trávit příjemněji. S rodinou, věnováním se svým koníčkům, sportem… Za vymetáním sněhu z okapů a posilováním s lopatou na příjezdové cestě udělejte velkou tečku! Pořiďte si termostat TER-3A, který efektivně zreguluje vyhřívání. Sepne se jen tehdy, když to bude opravdu nutné. Termostaty jsou vhodné jak pro klasickou instalaci, tak i pro bezdrátovou. Pořízením termostatu TER-3 A a tepelných čidel řady TZ zautomatizujete vytápění okapů nebo příjezdové cesty, zabráníte vyhřívacímu systému chovat se neefektivně a neúčelně. V kombinaci s dalšími čidly může být tato regulace ještě efektivnější!

Víme, že se jedná o odbornou tématiku, proto se prosím neostýchejte nás oslovit! Rádi vám vysvětlíme fungování i to, jak systém zprovoznit.
Kontaktujte nás na lince 800 100 671 nebo mailem na info@inels.cz.

Čtěte také: Řada termostatů TER-3 Vám přináší použití v každých podmínkách 


Kontaktní formulář


Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku.
Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Zákaznické centrum

Infolinka

+420 800 100 671
support@elkoep.cz

Reklamace a technická podpora

+420 770 177 028
balla@elkoep.cz