Balíme to pro vás lépe

Balíme to pro vás lépe photo

V Elko EP se snažíme neustále vyvíjet a posouvat dopředu, a nyní došlo i na naše obaly, do kterých balíme produkty a distribuujeme je našim zákazníkům.

Proč vůbec dělat takovou akci? Na to nejlépe odpoví paní Hašová z vývojového oddělení: „S odlišným způsobem balení přicházíme především kvůli kvalitě našich produktů. Nově vyráběné boxy jsou tlustší a pevnější, eliminujeme tím tedy mechanické poškození výrobků.  No a v neposlední řadě jsou nová balení vizuálně sjednocená, elegantní a jednoduchá.“

Kromě kvality a estetiky změna potěší i milovníky přírody. Krabice jsou z recyklovatelných materiálů a drží i bez použití jakýchkoli lepidel, jsou tedy přírodě co nejvíce šetrné.
Věříme, že vám tato inovace bude přínosem a povede k dalšímu zlepšení našich služeb. 

 

Balíme to pro vás lépe photo
Datum vydání: 13. 04. 2017

Informace o firmě

Společnost ELKO EP je jedním z předních evropských hráčů v oblasti domovní a průmyslové elektroinstalace po více než 23 let. Od roku 2007 společnost vyvíjí a vyrábí svůj vlastní systém inteligentní elektroinstalace iNELS s názvem Smart Home & Building Solutions.

V současné době zaměstnává ELKO EP HOLDING téměř 300 lidí, vyváží do 70 zemí po celém světě a má již 10 zahraničních poboček. Společnost je právem hrdá na svou vlastní výrobu komponentů, vlastní vývoj a inovace nových produktů. Je také schopna nabídnout svým zákazníkům okamžitou distribuci a rychlý, bezchybný servis. Společnost ELKO EP se stala Firmou roku 2012 a také obdržela ocenění TOP 100 českých firem.

Zákaznické centrum

Infolinka

+420 573 514 211
elko@elkoep.cz

Technická podpora

+420 800 100 671
support@elkoep.cz