Vaše soukromí je pro nás důležité

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?

Certifikáty

Certifikace ISO

Certifikovaný systém řízení jakosti a systém řízení environmentálního managementu.

                           

Politika kvality a environmentu

EKO-KOM

Společnost ELKO EP, s.r.o. má uzavřenou smlouvu o sdruženém plnění se společností EKO-KOM, a.s., je zapojena do Systému sdruženého plnění EKO-KOM pod klientským číslem EK-P02020064 a plní tak své povinnosti zajistit zpětný odběr a využití odpadu z obalů.

ASEKOL

Naše společnost plní povinnosti, které jsou stanoveny výrobcům elektrozařízení pro oddělený sběr, zpětný odběr, zpracování, využití a odstranění elektrozařízení a elektroodpadu zákonem č. 542/2020 Sb., o výrobcích s ukončenou životností ve znění pozdějších předpisů, prostřednictvím kolektivního systému ASEKOL a.s. (www.asekol.cz). Výše recyklačního příspěvku je uvedena na prodejním dokladu.

Výrobkové certifikáty

Všechny výrobky splňují požadavky evropských standardů. Naše výroba podléhá evropským normám a testům interní zkušebny. Výrobky nesou značku české kvality. Požadavky na výrobky jsou však vyšší, než určuje norma. Ve vlastní zkušebně provádíme dlouhodobé zátěžové testy a u kritických parametrů se snažíme dosáhnout vyšších hodnot tak, aby výrobky byly imunní vůči nestandardním jevům v síti a nesprávné instalaci.
ELKO EP má od roku 2021 Zkušební laboratoř ELKO EP, s.r.o.  č.1766 akreditovanou ČIA podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018.

Platné certifikáty:

  • EAC
  • UkrSepro
  • FCC
  • UL

Prohlášení o shodě

Certifikát o akreditaci

Zkušební laboratoř ELKO EP, s.r.o.  č.1766 akreditovanou ČIA podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018

    

Ocenění