Setkání exportních partnerů v Holešově

Setkání exportních partnerů v Holešově photo

O víkendu 15. – 17. června se v domovském městě holešovské firmy ELKO EP uskutečnilo velké setkání exportních partnerů. Třídenní akci, která se z velké části odehrála na holešovském zámku, navštívilo více než 120 obchodních partnerů z více než dvaceti zemí, společně se zástupci dceřiných společností.

Ve čtvrtek po příjezdu čekala na účastníky prohlídka Květné zahrady a Arcibiskupského zámku v Kroměříži, odpoledne pak exkurze spojená s ochutnávkou v přerovském pivovaru Zubr.

V pátek se na zámku v Holešově konal blok přednášek a debat o firemních produktech a řešeních. Samozřejmostí byla také prohlídka zázemí společnosti. Byly představeny koncepty Smart City a Future Office, slavnostně uvedeny první produkty z nabídky iNELS Air a prezentovány nové poznatky v Hospitality solutions, o nichž promluvili například business development manager Boris Kamenický, majitel Jiří Konečný nebo Jakub Zahrádka. Klíčovým se celé setkání stalo především díky velkému průlomu v integraci produktů ELKO se zřejmě nejpoužívanějším building management systémem světa – Niagara 4, což otevírá rozsáhlé možnosti v řízení hotelů a jiných komerčních budov.

Páteční večer a sobota se nesla v duchu Holešovské regaty, jíž bylo ELKO EP jedním z hlavních partnerů. Kromě bohatého doprovodného programu a jiných hvězd showbusinessu se na podiu představila také firemní kapela Elko Band. 

 

Setkání exportních partnerů v Holešově photo
Datum vydání: 20. 06. 2017

Informace o firmě

Společnost ELKO EP je jedním z předních evropských hráčů v oblasti domovní a průmyslové elektroinstalace po více než 23 let. Od roku 2007 společnost vyvíjí a vyrábí svůj vlastní systém inteligentní elektroinstalace iNELS s názvem Smart Home & Building Solutions.

V současné době zaměstnává ELKO EP HOLDING téměř 300 lidí, vyváží do 70 zemí po celém světě a má již 10 zahraničních poboček. Společnost je právem hrdá na svou vlastní výrobu komponentů, vlastní vývoj a inovace nových produktů. Je také schopna nabídnout svým zákazníkům okamžitou distribuci a rychlý, bezchybný servis. Společnost ELKO EP se stala Firmou roku 2012 a také obdržela ocenění TOP 100 českých firem.

Zákaznické centrum

Infolinka

+420 573 514 211
elko@elkoep.cz

Technická podpora

+420 800 100 671
support@elkoep.cz