Spínací hodiny s širokou škálou využití

Spínací hodiny s širokou škálou využití photo

Spínací hodiny slouží k ovládání různých zařízení v závislosti na reálném čase, tudíž mohou být využity téměř kdekoliv. 

Spínání je možné nastavit v denním, týdenním i v ročním režimu a nechybí ani prázdninový režim.

Hodiny můžete využít například k pravidelnému spínání veřejného osvětlení, k osvětlení billboardů a jiných reklam, spínání podsvícení vitrín a výloh, osvětlení hal nebo ke spínání školních zvonků či kostelních zvonů. Mimo toto využití, můžete hodiny zapojit i v domácnosti a to pří spínání zahradního osvětlení, zavlažování Vašich trávníků nebo k odvětrávání. Zkrátka by se dalo říci, že jsou vhodné tam, kde je třeba spínat a základě času.

Přidanou hodnotou je náhodný režim v případě dovolené, cyklický režim v případě pravidelného spínání nebo pulzní režim. Materiál kontaktu AgSnO (16A) dovoluje spínat nejen klasické odporové zátěže (AC1), ale také motory (AC3) a to do hodnoty 3A bez použití stykačů

TIPY, jak dále využít spínací hodiny:

  • Spojením hodin, stmívače DIM-2-1h a žárovky lze simulovat východ a západ slunce v reálném čase (využití hlavně pro chovatele).
  • Díky nastavení GPS souřadnic, spínací hodiny (SHT-4) plně nahrazují soumrakové spínače a eliminují montáž světelných senzorů.
  • V kombinaci s bezdrátovým spínacím prvkem RFSA-61B nebo RFSA-61M lze podmínkovat vzdálené ovládání klíčenkou (závory, vrata, brány…) jen v určitou dobu.
Spínací hodiny s širokou škálou využití photo
Datum vydání: 09. 03. 2017

Informace o firmě

Společnost ELKO EP je jedním z předních evropských hráčů v oblasti domovní a průmyslové elektroinstalace po více než 23 let. Od roku 2007 společnost vyvíjí a vyrábí svůj vlastní systém inteligentní elektroinstalace iNELS s názvem Smart Home & Building Solutions.

V současné době zaměstnává ELKO EP HOLDING téměř 300 lidí, vyváží do 70 zemí po celém světě a má již 10 zahraničních poboček. Společnost je právem hrdá na svou vlastní výrobu komponentů, vlastní vývoj a inovace nových produktů. Je také schopna nabídnout svým zákazníkům okamžitou distribuci a rychlý, bezchybný servis. Společnost ELKO EP se stala Firmou roku 2012 a také obdržela ocenění TOP 100 českých firem.

Zákaznické centrum

Infolinka

+420 573 514 211
elko@elkoep.cz

Technická podpora

+420 800 100 671
support@elkoep.cz